Kapradí bude křídlit 

I letos budeme součástí křídlícího kruhu neziskových organizací na krásné předvánoční akci v Ostravě. Budeme tvořit a prodávat, budeme mít něco dobrého k snědku a budeme rádi, když nás přijdete podpořit!

Peníze - jak je nechat přirozeně proudit životem

Peníze jsou ve své podstatě čisté a jasně vyjádřeny v matematických vztazích - číslech. Ale jakmile se dostanou do lidských rukou, mohou se lidé stát ve vztahu k penězům velmi emocionálními. Začnou se objevovat různé druhy bloků, často ve formě různorodých pocitů. Slyšíme potom věty jako: "Nikdy nemám dost peněz.", "Cítím se bezcenná, protože vydělávám tak málo peněz.", "Nemůžu utrácet peníze.", "Získat peníze bez tvrdé práce je pro mne tak těžké.", "Mám práci, kterou nechci, ale musím - pro peníze.", "Nevěřím bohatým lidem." a tak dále.

Pokud si dovolíme jít blíž k sobě a podívat se hlouběji, emoce se mohou zklidnit a můžeme zažít plynutí, přirozený tok energie a osvojit si přirozenější vztah k penězům. Na toto téma se tedy po roce ve Lhotě setkáme s lektorem intuitivní pedagogiky Thomasem Pedrolim.

Na semináři prozkoumáme tato témata:

  • Naše postoje k penězům a jiným oblastem života
  • Jak tyto postoje vstoupily do našeho života
  • Jak rozpustit vzory spojené s penězi, které už nechcete
  • Povaha peněz - bohatý a věčný proud energie
  • Síla a peníze - manifestace pozitivního v našem životě
  • Vděčnost - za příjem i výdaj
  • Rozdíl mezi darováním, kupováním a půjčováním peněz
  • Peníze a intimita - jak mohu rozpoznat, když používám peníze jako náhradu za intimitu?
  • Proces rozpouštění vlastních bloků

Kde: Háj ve Slezsku - Lhota, Komenského 135 (budova základní školy Labyrint Lhota)

Kdy: 8. - 11. listopadu 2019

Pátek 8. 11. 2019 17:00 až 21.00 hod
Sobota 9. 11. 2019: 9.00 až 21.00 hod
Neděle 10. 11. 2019: 9:00 až 13:00

Cena: 2.500Kč / osoba / seminář

Možnost objednání stravy: přímo na místě bude k dispozici menu z Květu Lotosu Opava (porce 130,-), nutno objednat předem v přihlašovacím formuláři.

Možnost ubytování: ve škole ve vlastním spacáku

Platba na účet předem! Číslo účtu 2301050051 / 2010 (Fio Banka), do poznámky: PENÍZE_Vaše jméno

Přihlašování předem přes tento on-line formulář. Po přihlášení dostanete potvrzovací mail s výzvou k platbě (částka za kurz+stravu). Uzávěrka přihlášek je 1. listopadu!

Thomas Pedroli se narodil v Holandsku v roce 1957. Studoval waldorfský vzdělávací systém a hudbu. Během své mnohaleté zkušenosti jako pedagog v sobě objevil dar "naslouchání mezi řádky". Nyní pracuje po celé Evropě jako intuitivní kouč, lektor seminářů na téma intuitivní komunikace a intuitivní pedagogika. Je autorem knihy "Rozhovory s Iris. Učení ve čtvrté dimenzi". 

 www.thomas-pedroli.deVoda pro les a Kapradí

Stáváme se součástí křídlícího kruhu nadačního fondu Křídlení. Náš projekt je popsán podrobněji zde

Děkujeme za velkou podporu, v tomto roce připravujeme podmínky pro založení komunitního sadu na pozemku nedaleko Opavy. Vysázení stromů proběhne na podzim 2019.